• Ubytování Prostějov - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Prostějov - Switch to English   
  • Unterkunft Prostějov - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Prostějov - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Прocтeёв - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Prostějov
Prostějov - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Grandhotel Prostějov ***
[ Ubytovanie Prostějov - Palackého 976/3 ]

Grandhotel Prostějov

Hotel Grandhotel v Prostějove má takmer storočnou tradíciou a ponúka vám rodinnú atmosféru, profesionálne služby. Grandhotel hotel v Prostějove UBYTOVANIE:. Grandhotel v Prostějove vám ponúka 9 jednolôžkových izieb, 18 dvojlôžkových izieb a 3 apartmány. Celková ubytovacia kapacita je 51 lôžok v 30 izbách hotela Grandhotel. Izby hotela Grandhotela sú vybavené vaňou alebo sprchovým kútom, WC, sušič vlasov, satelitným TV, DVD prehrávačom, telefónom a Wi-Fi pripojením.

ceny od 980,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)
Informačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOBezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €),stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínRezervácia leteniekTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Lobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)

Camping Baldovec ***
[ Ubytovanie Prostějov - Baldovec 319 ] - Rozstání

Camping Baldovec

Rekreačné stredisko Camping Baldovec sa nachádza na území Moravského krasu, 10 km od priepasti Macocha, 1 km od obce Baldovec a 2,5 km od malebnej obce Holštejn. Camping Baldovec v Baldovci Rozstání je situovaný v krásnom údolí Bielej vody je obklopený hlbokými lesmi. Už roky slúži ako základňa pre kolesové a pešiu turistiku. Rekreačné stredisko Camoing Baldovec v Rozstání ubytovanie:. Rekreačné stredisko Camping Baldovec v Baldovci Rozstání ponúka ubytovanie v niekoľkých kategóriách.

ceny od 500,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 60Prednášková sálaInformačná službaPranie prádlaDomáci maznáčikoviaBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBeachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOHorolezectvo, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotel Avion
[ Ubytovanie Prostějov - nám. Edmunda Husserla 1634/15 ]

Hotel Avion

Moderný hotel Avion sa nachádza priamo v centre mesta Prostějova a ponúka kvalitné ubytovanie. Hotel Avion v Prostějove je doplnený o neoddeliteľnej súčasti, ako je reštaurácia-pizzeria, športbary, záhradné reštaurácie a ďalšie hotelové služby. Hotel Avion v Prostějove ubytovanie. Prostějovský hotel Avion ponúka ubytovanie v jednom až štvorlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením alebo spoločným príslušenstvom na poschodí.

ceny od 600,00 Kč
Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)

HOTEL TENNIS CLUB ***
[ Ubytovanie Prostějov - Za Kosteleckou 49 ]

HOTEL TENNIS CLUB

Hotel tenis klub v meste prostějov ponúka ubytovanie v dvojposteľových izieb a apartmánov. Predvolene sú vybavené minibarom, farebný Televízor s satelit, telefón, Internet a zložitých zariadení. Umiestnenie je hlavné športové dejisko pre tenisové udalosti v účasti svetovej známosť tenistov. Ubytovanie v tichej časti Prostějov. Chýba tenis Club Hotel sa nachádza v severnej časti mesto Prostějov, pokojný, asi 5 minút od diaľnice tepny Brno-Ostrava.

ceny od 2 200,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 150Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA